Wysyłka i zwroty

Czas jest cenny dla każdego z nas. W związku z tym, jednym z najważniejszych zadań jakie sobie  stawiamy jest dostarczenie produktów, które zamówiłeś w możliwie najszybszym czasie. Począwszy od osoby przyjmującej Twoje zamówienie, aż do kierowcy, który dostarcza zamówione przez Ciebie produkty, wszyscy w firmie Dialeo robią wszystko, abyś we właściwej chwili i we właściwym miejscu otrzymał właśnie ten towar, którego potrzebujesz. Możesz być pewien, iż zamówienie przez Ciebie złożone zostanie dostarczone kompletne i w nienaruszonym stanie. Dzięki temu będziesz mógł poświęcić więcej czasu swoim własnym projektom.

  • Zapewniamy dostawę w ciągu 24 godzin na terenie całej Polski (za pośrednictwem firmy UPS).
  • W naszej ofercie jest kilka rodzajów produktów, które nie są dostępne w ciągu 24 godzin (przede wszystkim produkty na specjalne zamówienie – odpowiednio oznaczone w sklepie i produkty oznaczone statusem Na zamówienie).
  • Dostawa jest bezpłatna dla zamówień w wysokości powyżej 700 zł brutto, a dla zamówień o mniejszej wartości opłata za dostawę wynosi 18 zł brutto. Dostawy niestandardowe (paczki powyżej 30kg. oraz o niestandardowych rozmiarch) będą wyceniane indywidualnie, a klient przed realizacją zamówienia, otrzyma informacje o kosztach związanych z przesyłką do zaakceptowania.
  • Naszym Klientom dajemy możliwość zwrotu produktu w ciągu 7 dni od daty dostawy. Nie dotyczy to kas fiskalnych. Po fiskalizacji kasy dla danej firmy (NIP) kasa może zostać wykorzystywana tylko przez tą firmę. Taka jest ustawowa specyfika sprzedaży kas fiskalnych.

Zamówienie nabiera ważności w momencie, gdy Klient otrzyma elektroniczne potwierdzenie złożenia zamówienia. 24 godzinny czas dostawy dotyczy zamówień złożonych do godz. 12.00 w dni powszednie.